Przybyszewskiego Magazyny (Łódź)

inwestycja

Przybyszewskiego Magazyny

Łódź

O inwestycji

Łódź –

Łódź –

Formularz kontaktowy

Rondo 1 Business Offices (Kraków)

inwestycja

RONDO 1 Business Offices

Kraków

O inwestycji

Inwestycja związana z budową obiektu usługowo-biurowego, budową zjazdu, garażem, drogą wewnętrzną na działkach nr 526/26, 373/3 w Krakowie przy ul. Kamieńskiego/ Rondo Matecznego.

Przedmiotowa nieruchomość gruntowa położona jest w Krakowie przy ul. Kamieńskiego, usytuowana przy Rondzie Matecznego przy zjeździe w ulicę Kalwaryjską. Lokalizacja inwestycji tworzy miejsce o największym natężeniu ruchu samochodowego w Krakowie, skupiając ruch z Podgórza i z Ronda Grunwaldzkiego a wcześniej z Alei Trzech Wieszczów, spod Wawelu w kierunku południowym na Zakopiankę do autostrady A4.

Nieruchomość zabudowana zostanie nowoczesnym a jednocześnie wpasowanym w architekturę starego Podgórza obiektem handlowo- usługowym, którego powierzchnia użytkowa nie przekroczy 4000 m². Spółka przewiduje budowę obiektu pięciokondygnacyjnego z parterem o funkcji usługowo- handlowej oraz trzema kondygnacjami przeznaczonymi pod powierzchnie corporation-office o wysokim standardzie.

Na najwyższej kondygnacji przewidziany jest taras z pięknym widokiem na panoramę Krakowa. Szczególnie rekomendowany na elegancką restaurację z możliwością umieszczenia stolików na tarasie widokowym. Planowana jest również winda oraz własny parking, natomiast dla pieszych wygodne i bezpieczne przejście, bezpośrednio z ulicy ponieważ przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest przy Rondzie Matecznego przy zjeździe na ul.Kalwaryjską. Jest to duży węzeł komunikacyjny zarówno komunikacji miejskiej gdzie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe ale również rondo o największym natężeniu ruchu samochodowego w Krakowie. Krzyżują się tutaj kierunki ruchu z Podgórza i Ronda Grunwaldzkiego oraz od strony Zakopianki i Kamińskiego.

Planowana inwestycja znacząco wpłynie na wygląd infrastruktury przylegającej bezpośrednio do Ronda Matecznego a jej ciekawe rozwiązania architektoniczne znacząco podniosą atrakcyjność inwestycyjną tego miejsca.

Formularz kontaktowy

Apartamenty Manhattan (Legnica)

inwestycja

Apartamenty Manhattan

Legnica

O inwestycji

Apartamenty Manhattan to wyjątkowa inwestycja znajdująca się we fragmencie historycznej części ulicy Najświętszej Marii Panny, a jednocześnie wyróżniająca się nowoczesnością i oryginalną architekturą.

”Apartamenty Manhattan” to inwestycja znajdująca się w samym centrum Legnicy. Zlokalizowana
w prestiżowej części miasta, na terenie historycznego Starego Miasta w pobliżu katedry, rynku przy głównym ciągu handlowym i turystycznym Legnicy, który tworzy ulica Najświętszej Marii Panny. Ulica Najświętszej Marii Panny jest jedną z najstarszych ulic miasta Legnicy. Ciągnie się pomiędzy dwoma średniowiecznymi kościołami: św. Piotra i Pawła w Rynku oraz Najświętszej Marii Panny od którego pochodzi nazwa ulicy.
Apartamenty Manhattan to wyjątkowa inwestycja znajdująca się we fragmencie historycznej części ulicy Najświętszej Marii Panny, a jednocześnie wyróżniająca się nowoczesnością i oryginalną architekturą, zapewniają wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań.

Przedsięwzięcie deweloperskie to dwa etapy zadań inwestycyjnych. Jedno z nich przewidziało zabudowanie działki o numerze ewidencyjnym 311 nowoczesnym, a jednocześnie wpasowanym
i nawiązującym do tradycyjnej architektury starego miasta obiektem mieszkalnym z parterem handlowo- usługowym. Użyte materiały na elewacjach idealnie dopasują rozległy czterokondygnacyjny budynek do otoczenia stylowych kamienic tej części miasta. Spółka zaplanowała budowę obiektu z parterem o funkcji usługowo- handlowej oraz trzema kondygnacjami przeznaczonymi dla zamieszkania zbiorowego.
Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zlokalizowano bezpośrednio na północno-zachodniej granicy działki. Dostęp do budynku został zapewniony z ulicy Najświętszej Marii Panny stanowiącej główny ciąg pieszy centrum Legnicy łączący plac Pastora Wolfganga Maxa Meisslera od strony północno-wschodniej i przedłużenie ulicy Złotoryjskiej od strony południowo-zachodniej. Dostęp do budynku zapewniony został również od podwórza z niedomkniętego zabudowa od strony południowo wschodniej wnętrza blokowego. Na podwórzu przewidziano parking dla mieszkańców i interesantów projektowanego budynku.

Formularz kontaktowy

Obiekt biurowo-usługowy​ (Zielona Góra)

inwestycja

Obiekt biurowo-usługowy

Zielona Góra

O inwestycji

Największe miasto woj. lubuskiego o liczbie ludności ok. 140 tys. mieszkańców. Ogromną zaletą Zielonej Góry jest jej usytuowanie w sieci komunikacyjnej kraju ,leży nieomal na skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków drogowych i kolejowych łączących północ z południem Europy.

To miasto z ogromnym potencjałem gospodarczym które przyciąga wielu inwestorów. Przyczyniają się do tego: doskonała lokalizacja, piękne tereny pod zabudowę produkcyjną, doskonała sieć obwodnic oraz wysokiej klasy Uniwersytet Zielonogórski. Jest to również region otwarty na międzynarodowe kontakty o czym świadczy liczba zagranicznych inwestorów którzy na tym obszarze zdecydowali się rozpocząć działalność gospodarczą.

Budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej ok.3.300 m2 na 5 kondygnacjach, zlokalizowany jest przy ul. Bohaterów Westerplatte 19 w Zielonej Górze. Przy jednej z głównych ulic handlowych, jest miejscem bardzo rozpoznawalnym i na stałe wpisanym w świadomość mieszkańców miasta.

W najbliższym otoczeniu znajdują się między innymi: Galeria „Graffiti”, C.H.”Centrum”, Poczta, „Centrum Biznesu” oraz centra medyczne. Droga przed obiektem stanowi najważniejszy ciąg komunikacyjny z PKP i PKS.

Cała nieruchomość poddana została modernizacji i rozbudowie na poziomie parteru znajdują się liczne lokale handlowe wynajęte na placówki bankowe oraz sklepy znanych sieci handlowych. Natomiast na pozostałych kondygnacjach funkcjonują różne usługi np. edukacyjne jak Szkoła Empik oraz inne biura wynajęte na siedziby firm działających na lokalnym rynku. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada nowoczesną windę i jest objęty stałym monitoringiem.

Formularz kontaktowy

Budynek mieszkalno-usługowy (Lublin)

inwestycja

Budynek mieszkalno-usługowy

Lublin

O inwestycji

Projekt deweloperski „Nadstawna Apartamenty” zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nadstawnej 4

Lublin jest największym polskim miastem po wschodniej stronie Wisły o liczbie mieszkańców ok.350 tys. Stanowi znaczący ośrodek akademicki oraz przemysłu branży spożywczej, farmaceutycznej i samochodowej o prężnie rozwijającym się sektorze handlu i usług.W ramach przedsięwzięcia “Nadstawna 2”- obiektu handlowo- usługowego, spółka zdecydowała o jego rozszerzeniu i realizacji kolejnego etapu pn. „Nadstawna Apartamenty”. To koncepcja budowy niewielkich apartamentów o wysokim standardzie i klasie wykończenia z lokalami usługowymi na jego parterze. W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego, deweloper zrealizuje zadanie inwestycyjne tj. drugi etap rozbudowy istniejącego budynku i budowy obiektu wielorodzinnego na działkach nr 44, 45/2 oraz 43/3 pod nazwą „Nadstawna Apartamenty”. Inwestycja to budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi wraz z infrastrukturą drogową zlokalizowaną na działkach nr 46/2 i 46/1 w Lublinie przy ul. Nadstawnej 2 i 4.Projektowany budynek będzie budynkiem trzy kondygnacyjnym od strony Placu Targowego i ul. Nadstawnej, oraz czterokondygnacyjnym od strony północnej. Budynek jest drugim etapem zamierzenia budowlanego polegającego na przebudowie, wymianie i rozbudowie budynku usługowo biurowego dawnej siedziby „PZU” w Lublinie. Na początku września 2017 roku rozpoczęto sprzedaż apartamentów.

Formularz kontaktowy

Biskupińska Obiekt Magazynowy (Kraków)

inwestycja

Biskupińska Obiekt Magazynowy

Kraków

O inwestycji

Kraków Biskupińska – Obiekt Magazynowy

Kraków Biskupińska – Obiekt Magazynowy

Formularz kontaktowy

Regal Park – Obiekt handlowo-usługowy (Elbląg)

inwestycja

Regal Park

Elbląg

O inwestycji

Inwestycja w Elblągu przy krzyżowaniu ulicy Nowowiejskiej 1a z ulicą Królewiecką - budowa obiektu wielorodzinnego z parterem handlowo-usługowym.

Nieruchomość znajduje się w samym sercu Elbląga, u zbiegu głównych ulic Nowowiejskiej i Królewieckiej, w pobliżu Urzędu Miasta i teatru. Stanowi grunt o powierzchni łącznej 9.498 m2.

Centralne usytuowanie gwarantuje łatwy dostęp dla pieszych i zmotoryzowanych klientów a także bezpośredni dojazd tramwajowy i autobusowy.

Nieruchomość zabudowana zostanie nowoczesnym, wyróżniającym się niepowtarzalną architekturą obiektem handlowo- usługowo- mieszkalnym. Inwestycja przewiduje budowę obiektu od 4 do 17 kondygnacji, który składał się będzie z trzech części. Część pierwszą tworzyć będzie 17 kondygnacyjny budynek z wejściem od ul. Nowowiejskiej. W jego części parterowej znajdować się będą lokale handlowo – usługowe, a na pozostałych kondygnacjach mieszkania. Druga część, zlokalizowana w narożniku ulic Nowowiejskiej i Królewieckiej, składać się będzie z 4 kondygnacji (parter – lokale handlowo-usługowe, pozostałe piętra – mieszkania). Ostatnią część – od strony ul. Królewieckiej, tworzyć będzie czterokondygnacyjny obiekt, w którym na parterze znajdzie się część handlowo-usługowa, a na wyższych kondygnacjach lokale biurowe. Łącznie w całym budynku powstać ma 198 mieszkań i apartamentów o wysokim standardzie oraz 8 lokali użytkowych z przeważającym metrażem dla operatora spożywczego. Powierzchnia usług wynosić będzie ok. 3,6 tys. m2, a biur 1,2 tys. m2. Tenant mix dopasowany zostanie do wielkości lokalnego rynku oraz grupy docelowych odbiorców. Wśród najemców znajdzie się m. in. drogeria, bank, apteka, nie zabraknie również usług gastronomicznych. Obiekt posiadał będzie również dwie podziemne hale garażowe o łącznej powierzchni ok. 8 tys. m2 z wjazdem od ul. Nowowiejskiej.

Całkowita powierzchnia na parterze przeznaczona jest pod usługi handel. Zaplanowany został podział na osiem pomieszczeń w tym jeden z przeznaczeniem dla operatora spożywczego, tworzących łączny metraż użytkowy 3.400 m².

Formularz kontaktowy

Obiekt handlowo-usługowy (Lublin)

inwestycja

Obiekt handlowo-usługowy

Lublin

O inwestycji

Obiekt handlowo-usługowy (Lublin)

Obiekt handlowo-usługowy (Lublin)

Formularz kontaktowy

Łowińskiego – Obiekt magazynowo-biurowy (Kraków)

inwestycja

Łowińskiego - obiekt magazynowo-biurowy

Kraków

O inwestycji

Łowińskiego - obiekt magazynowo-biurowy

Kraków jest drugim największym polskim miastem o najwyższym współczynniku popytu na powierzchnie magazynowe. Jest to główna siedziba wielu koncernów światowych, które w ostatnich latach wybrały Kraków na swoje centra usług lub fabryki. W okolicach Krakowa rozwijają się różnorodne gałęzie przemysłu, między innymi farmaceutyczny, tytoniowy, produkcja materiałów budowlanych, przetwórstwo spożywcze, produkcja stali czy sektor usług.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze usługowo- przemysłowym. Dla tego obszaru brak jest aktualnie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Nowa Huta, w północnej części Krakowa. Położona jest w bliskości ciągu komunikacyjnego
ul. Kocmyrzowskiej i drogi krajowej nr 776 z kierunkiem na Proszowice. W niedalekiej odległości znajduje się również główny ciąg komunikacyjny drogi krajowej nr 79 relacji Warszawa – Sandomierz – Kraków.  Dojazd do nieruchomości odbywa się od strony południowej bezpośrednio z ulicy Łowińskiego bez ograniczenia.
Otoczenie nieruchomości stanowi podobna zabudowa z funkcją komercyjną: biurowo-usługowa, produkcyjna i magazynowa. Nieruchomość stanowi byłą bazę Przedsiębiorstwa „RUCH” S.A.

Teren zabudowany został obiektem produkcyjnym z funkcją logistyczno- magazynową z nowoczesnym zapleczem administracyjnym. Nieruchomość składa się z działek nr 392/1 i 161/8 o łącznej powierzchni 10.480 m2.

Obiekt przystosowano do prowadzenia działalności magazynowej oferując przyszłym klientom dogodne rozwiązania logistyczne w postaci dużego dźwigu towarowego, rampy rozładunkowej, zagospodarowania terenu z możliwością manewru dla samochodów dostawczych w tym typu TIR z częścią administracyjną w nowoczesnej aranżacji, rozbudowanym systemem teleinformatycznym oraz zewnętrznym zbiornikiem paliwowym. Atrakcyjność tej lokalizacji charakteryzuje przede wszystkim łatwość dostępu do dróg krajowych.

Formularz kontaktowy

Obiekt handlowo-usługowy (Legnica)

inwestycja

Obiekt handlowo-usługowy

Legnica

O inwestycji

Obiekt handlowo-usługowy

Obiekt handlowo-usługowy

Formularz kontaktowy

Obiekt biurowo–magazynowy (Miechów)

inwestycja

Obiekt biurowo–magazynowy

Miechów

O inwestycji

Nieruchomość w Miechowie.

Nieruchomość położna jest w strefie przemysłowo-usługowej miasta Miechów przy ulicy Bolesława Prusa 1 . Zlokalizowana jest niedaleko głównej trasy Kraków-Warszawa – droga krajowa E-7. Takie położenie obiektu pozwala na bezpośredni dostęp zarówno do drogi krajowej jak również dróg miejskich, środków komunikacji a także instytucji użyteczności publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się obiekty takie jak Powiatowa Komenda Policji, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Hipermarket Intermarche, Bricomarche, Biedronka.

Działki oznaczone symbolem BA- tereny przemysłowe, zabudowane zostały budynkami produkcyjno- administracyjnymi. Na terenie działki znajdują się utwardzone miejsca parkingowe oraz drogi dojazdowe od strony ulicy Prusa. Cały teren tworzy nawierzchnia z kostki brukowej. Wielkość dróg i bram wjazdowych pozwala na swobodne poruszanie się i manewry samochodami dostawczymi w tym TIR. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, magazynowe oraz produkcyjne. W 2011 roku cały obiekt został w całości wyremontowany oraz zmodernizowany. Remont obejmował wyremontowanie budynku biurowego na potrzeby właściciela uwzględniając wysoki standard wykończenia, wymianę stolarki i ślusarki, wymianę i modernizację instalacji centralnego ogrzewania, remont dachu, elewacji, zagospodarowanie części powierzchni na gościnne mieszkania oraz magazyny.

Formularz kontaktowy

Centrum Handlowe „Śródmieście” (Żary)

inwestycja

Centrum Handlowe „Śródmieście”

Żary

O inwestycji

Centrum Handlowe „Śródmieście” to powstały w 2014 roku obiekt handlowy znajdujący się w ścisłym centrum miasta.

Miasto i gmina w zachodniej Polsce, w województwie Lubuskim. Żary są 4-tym co do wielkości miastem w województwie. Są także największym miastem w polskiej części Łużyc Dolnych i między innymi z tego względu noszą miano stolicy tego regionu.

Nieruchomość znajduje się na skrzyżowaniu ulic Podchorążych oraz Ułańskiej, co czyni ją niezwykle atrakcyjną pod względem logistycznym. W sąsiedztwie znajdują się operatrorzy spożywczy tacy jak: BIEDRONKA, LIDL, TESCO oraz KAUFLAND. Około 200 m od budynku znajduje się Stacja Paliw STATOIL.

Nieruchomość gruntowa składa się z dwóch działek oznaczonych numerami 57 i 55/1 o łącznej powierzchni 2 523 m2. Działka zabudowana jest budynkiem usługowo- handlowym Centrum Handlowe „Śródmieście”. Droga dojazdowa do nieruchomości jest utwardzona, na terenie nieruchomości znajduje się własny parking z możliwością swobodnego poruszania się zarówno samochodami osobowymi jak i dostawczymi. Obiekt jest pod stałym monitoringiem.

Formularz kontaktowy

Pasaż handlowo-usługowy „Skarbek” (Olkusz)

inwestycja

Pasaż handlowo-usługowy "Skarbek"

Olkusz

O inwestycji

Olkusz to miasto w województwie małopolskim, w powiecie olkuskim.

Jeden z ośrodków górnictwa rud cynkowo-ołowiowych w Polsce (kopalnia Olkusz Pomorzany, nieopodal w Bukownie Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław”), fabryka naczyń Emalia SA, fabryka wentylatorów OWENT, drobny przemysł i rzemiosło; lokalny ośrodek handlowy i kulturalny.

Nieruchomość (dawny Dom Handlowy „Skarbek”) znajduje się przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego – jednej ze znaczących ulic handlowo- usługowych w Olkuszu. To główna ulica, przy której znajdują się takie instytucje jak Sąd Rejonowy w Olkuszu, ING Bank Śląski, Urząd Pocztowy, Dworzec PKS, Dworzec PKP i wiele innych. W sąsiedztwie obiektu znajduje się Rynk Miasta i dworzec PKP i PKS.

Budynek dawnego „Skarbka” został generalnie zmodernizowany i dziś jest ozdobą ulicy K.K.Wielkiego, gdzie chętnie mieszkańcy załatwiają codzienne sprawy oraz rodzinami uczęszczają na zakupy.

Przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy, co niewątpliwie podnosi atrakcyjność lokalizacji.

Formularz kontaktowy

Obiekt handlowo-usługowy (Warszawa)

inwestycja

Lokal handlowo-usługowy

Warszawa

O inwestycji

Lokal handlowy położony jest przy jednej z głównych ulic w Warszawie.

Lokalizacja nieruchomości jest bardzo atrakcyjna. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią, oprócz zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, liczne budynki biurowe, placówki administracyjno-usługowe, dworzec PKP, budynek dyrekcji Kolei Państwowych, hotele, Kościoły, Bazylika katedralna, szpitale, muzea i apartamentowce.

Przy alei usytuowana stacja metra „Ratusz”.

Lokal położony jest na parterze wielokondygnacyjnego budynku usługowo-mieszkalnego w Warszawie, posiada wejścia: 2 od głównej ulicy oraz 1 od strony podwórza. Na obiekt składają się dwa lokale (pomieszczenie usługowe oraz sanitariaty) o łącznej powierzchni użytkowej 134,45m2.

Lokal w chwili obecnej wynajmowany jest przez Placówkę Bankową.

Formularz kontaktowy

Lokal handlowy (Bytom)

inwestycja

Lokal handlowy

Bytom

O inwestycji

Lokal handlowy mieści się w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy stanowiącej główny pasaż handlowy przy starym rynku.

Położenie o najwyższej w Bytomiu atrakcyjności, usytuowana w ciągu zabytkowych kamienic wielorodzinnych oraz kamienic i budynków użyteczności publicznej, a także w pobliżu dworca PKP i w bliskiej odległości przystanków komunikacji miejskiej, lokali handlowych oraz Galerii Agora. Lokal znajduje się w odrestaurowanym od podstaw budynku, w bardzo dobrym stanie technicznym. W ostatnim czasie w lokalu znajdował się salon obuwniczy.

Formularz kontaktowy

Lokal handlowo-usługowy (Bytom)

inwestycja

Lokal handlowo-usługowy

Bytom

O inwestycji

Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Bytomia.

Nieruchomość mieści się w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy stanowiącej główny pasaż handlowy przy starym rynku. Położenie o najwyższej w Bytomiu atrakcyjności, usytuowana w ciągu zabytkowych kamienic wielorodzinnych oraz kamienic i budynków użyteczności publicznej, a także w pobliżu dworca PKP i w bliskiej odległości przystanków komunikacji miejskiej, lokali handlowych oraz Galerii Agora.

Lokal składa się z 6 pomieszczeń: handlowo-usługowego, biura, pomieszczenia socjalnego, WC oraz piwnicy. Nie wymaga remontów i konserwacji. Stan techniczny i standard wyposażenia uznano jako wysoki. Na obecną chwilę w lokalu prowadzona jest działalność sklepu firmowego sieci telefonii komórkowej.

Formularz kontaktowy

Obiekt handlowo–usługowy (Wałbrzych)

inwestycja

Obiekt handlowo–usługowy

Wałbrzych

O inwestycji

Nieruchomość w Wałbrzych.u

Nieruchomość położona jest w dzielnicy śródmieście w ścisłym Centrum miasta Wałbrzycha przy ulicy Juliusza Słowackiego 7. Doskonała funkcjonalność obiektu, połączona jest z dogodną lokalizacją. Pod względem komunikacyjnym – usytuowana przy głównej ulicy Wałbrzycha, w okolicy przystanków autobusowych. W najbliższym otoczeniu znajdują się budynki użyteczności publicznej: budynek poczty, Sądu Rejonowego i ZUS, Urząd Miasta. Teren jest zagospodarowany a nieruchomość jest użytkowana zgodnie z przeznaczeniem jako obiekt handlowo- usługowy. Wałbrzych-Śródmieście nie posiada obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Działka zabudowana jest budynkami usługowo-handlowymi. Na terenie znajdują się utwardzone miejsca parkingowe oraz drogi dojazdowe o nawierzchni asfaltowej od strony ulic Dmowskiego, Słowackiego oraz Drohobyckiej. Budynek wybudowany został w latach 1904-1905 jako cztero-, częściowo 5-cio kondygnacyjny, podpiwniczony. Przez lata funkcjonował jako „Dom handlowy” i największe centrum handlowe tej części regionu.
W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, usługowe oraz
handlowe. Pod względem handlowo-usługowym tworzy strategiczne miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowym. Położenie nieruchomości w centrum miasta, niedaleko starego rynku miasta jest największym atutem obiektu.

W latach 2008- 2010 został wyremontowany. Odnowione zostały I, II, III, IV piętra. Zainstalowana została nowa winda osobowa, wymieniona instalacja elektryczna wraz z oświetleniem, remont 3 klatek schodowych, stolarka okienna oraz drzwi wewnętrzne dostosowane do norm i wymogów przepisów przeciwpożarowych.

Formularz kontaktowy

Lokal handlowo-usługowy (Zabrze)

inwestycja

Lokal handlowo-usługowy

Zabrze

O inwestycji

Lokal usługowy w centrum miasta Zabrze.

Nieruchomość położna w centralnej części miasta Zabrze, przy głównej ulicy Wolności 285. Obiekt sąsiaduje ze ścisłym centrum Zabrza, usytuowana przy ulicy stanowiącej jeden z głównych szlaków drogowych i kolejowych regionu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się obiekty usługowo- handlowo- mieszkalne. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana. W pobliżu znajduje się dworzec PKS i PKP oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią Urząd Miasta, siedziby banków, restauracje, apteka oraz liczne lokale handlowe. Ulica Wolności stanowi ciąg handlowo-usługowy o dużym natężeniu ruchu pieszych oraz komunikacji samochodowej. W pobliżu znajduje się dworzec PKP i PKS. Dogodny dojazd komunikacją miejską blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. Parter i I piętro stanowią lokale handlowo-usługowe. Natomiast II I III kondygnację lokale mieszkalne z osobną klatką schodową. Wejście do budynku bezpośrednio z ulicy z wiatrołapem wyłącznie do lokali handlowych. Na parterze lokal wraz z piwnicami wynajęty na siedzibę Banku, natomiast powierzchnia na I piętrze przeznaczona do dowolnej aranżacji do wykorzystania jako lokal handlowo usługowym.

Formularz kontaktowy