Skip to content

inwestycja

Łowińskiego - obiekt magazynowo-biurowy

Kraków

O inwestycji

Łowińskiego - obiekt magazynowo-biurowy

Kraków jest drugim największym polskim miastem o najwyższym współczynniku popytu na powierzchnie magazynowe. Jest to główna siedziba wielu koncernów światowych, które w ostatnich latach wybrały Kraków na swoje centra usług lub fabryki. W okolicach Krakowa rozwijają się różnorodne gałęzie przemysłu, między innymi farmaceutyczny, tytoniowy, produkcja materiałów budowlanych, przetwórstwo spożywcze, produkcja stali czy sektor usług.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze usługowo- przemysłowym. Dla tego obszaru brak jest aktualnie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Nowa Huta, w północnej części Krakowa. Położona jest w bliskości ciągu komunikacyjnego
ul. Kocmyrzowskiej i drogi krajowej nr 776 z kierunkiem na Proszowice. W niedalekiej odległości znajduje się również główny ciąg komunikacyjny drogi krajowej nr 79 relacji Warszawa – Sandomierz – Kraków.  Dojazd do nieruchomości odbywa się od strony południowej bezpośrednio z ulicy Łowińskiego bez ograniczenia.
Otoczenie nieruchomości stanowi podobna zabudowa z funkcją komercyjną: biurowo-usługowa, produkcyjna i magazynowa. Nieruchomość stanowi byłą bazę Przedsiębiorstwa „RUCH” S.A.

Teren zabudowany został obiektem produkcyjnym z funkcją logistyczno- magazynową z nowoczesnym zapleczem administracyjnym. Nieruchomość składa się z działek nr 392/1 i 161/8 o łącznej powierzchni 10.480 m2.

Obiekt przystosowano do prowadzenia działalności magazynowej oferując przyszłym klientom dogodne rozwiązania logistyczne w postaci dużego dźwigu towarowego, rampy rozładunkowej, zagospodarowania terenu z możliwością manewru dla samochodów dostawczych w tym typu TIR z częścią administracyjną w nowoczesnej aranżacji, rozbudowanym systemem teleinformatycznym oraz zewnętrznym zbiornikiem paliwowym. Atrakcyjność tej lokalizacji charakteryzuje przede wszystkim łatwość dostępu do dróg krajowych.

Formularz kontaktowy