Skip to content

inwestycja

Regal Park

Elbląg

O inwestycji

Inwestycja w Elblągu przy krzyżowaniu ulicy Nowowiejskiej 1a z ulicą Królewiecką - budowa obiektu wielorodzinnego z parterem handlowo-usługowym.

Nieruchomość znajduje się w samym sercu Elbląga, u zbiegu głównych ulic Nowowiejskiej i Królewieckiej, w pobliżu Urzędu Miasta i teatru. Stanowi grunt o powierzchni łącznej 9.498 m2.

Centralne usytuowanie gwarantuje łatwy dostęp dla pieszych i zmotoryzowanych klientów a także bezpośredni dojazd tramwajowy i autobusowy.

Nieruchomość zabudowana zostanie nowoczesnym, wyróżniającym się niepowtarzalną architekturą obiektem handlowo- usługowo- mieszkalnym. Inwestycja przewiduje budowę obiektu od 4 do 17 kondygnacji, który składał się będzie z trzech części. Część pierwszą tworzyć będzie 17 kondygnacyjny budynek z wejściem od ul. Nowowiejskiej. W jego części parterowej znajdować się będą lokale handlowo – usługowe, a na pozostałych kondygnacjach mieszkania. Druga część, zlokalizowana w narożniku ulic Nowowiejskiej i Królewieckiej, składać się będzie z 4 kondygnacji (parter – lokale handlowo-usługowe, pozostałe piętra – mieszkania). Ostatnią część – od strony ul. Królewieckiej, tworzyć będzie czterokondygnacyjny obiekt, w którym na parterze znajdzie się część handlowo-usługowa, a na wyższych kondygnacjach lokale biurowe. Łącznie w całym budynku powstać ma 198 mieszkań i apartamentów o wysokim standardzie oraz 8 lokali użytkowych z przeważającym metrażem dla operatora spożywczego. Powierzchnia usług wynosić będzie ok. 3,6 tys. m2, a biur 1,2 tys. m2. Tenant mix dopasowany zostanie do wielkości lokalnego rynku oraz grupy docelowych odbiorców. Wśród najemców znajdzie się m. in. drogeria, bank, apteka, nie zabraknie również usług gastronomicznych. Obiekt posiadał będzie również dwie podziemne hale garażowe o łącznej powierzchni ok. 8 tys. m2 z wjazdem od ul. Nowowiejskiej.

Całkowita powierzchnia na parterze przeznaczona jest pod usługi handel. Zaplanowany został podział na osiem pomieszczeń w tym jeden z przeznaczeniem dla operatora spożywczego, tworzących łączny metraż użytkowy 3.400 m².

Formularz kontaktowy