Skip to content

inwestycja

Obiekt biurowo-usługowy

Zielona Góra

O inwestycji

Największe miasto woj. lubuskiego o liczbie ludności ok. 140 tys. mieszkańców. Ogromną zaletą Zielonej Góry jest jej usytuowanie w sieci komunikacyjnej kraju ,leży nieomal na skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków drogowych i kolejowych łączących północ z południem Europy.

To miasto z ogromnym potencjałem gospodarczym które przyciąga wielu inwestorów. Przyczyniają się do tego: doskonała lokalizacja, piękne tereny pod zabudowę produkcyjną, doskonała sieć obwodnic oraz wysokiej klasy Uniwersytet Zielonogórski. Jest to również region otwarty na międzynarodowe kontakty o czym świadczy liczba zagranicznych inwestorów którzy na tym obszarze zdecydowali się rozpocząć działalność gospodarczą.

Budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej ok.3.300 m2 na 5 kondygnacjach, zlokalizowany jest przy ul. Bohaterów Westerplatte 19 w Zielonej Górze. Przy jednej z głównych ulic handlowych, jest miejscem bardzo rozpoznawalnym i na stałe wpisanym w świadomość mieszkańców miasta.

W najbliższym otoczeniu znajdują się między innymi: Galeria „Graffiti”, C.H.”Centrum”, Poczta, „Centrum Biznesu” oraz centra medyczne. Droga przed obiektem stanowi najważniejszy ciąg komunikacyjny z PKP i PKS.

Cała nieruchomość poddana została modernizacji i rozbudowie na poziomie parteru znajdują się liczne lokale handlowe wynajęte na placówki bankowe oraz sklepy znanych sieci handlowych. Natomiast na pozostałych kondygnacjach funkcjonują różne usługi np. edukacyjne jak Szkoła Empik oraz inne biura wynajęte na siedziby firm działających na lokalnym rynku. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada nowoczesną windę i jest objęty stałym monitoringiem.

Formularz kontaktowy