Skip to content

inwestycja

RONDO 1 Business Offices

Kraków

O inwestycji

Inwestycja związana z budową obiektu usługowo-biurowego, budową zjazdu, garażem, drogą wewnętrzną na działkach nr 526/26, 373/3 w Krakowie przy ul. Kamieńskiego/ Rondo Matecznego.

Przedmiotowa nieruchomość gruntowa położona jest w Krakowie przy ul. Kamieńskiego, usytuowana przy Rondzie Matecznego przy zjeździe w ulicę Kalwaryjską. Lokalizacja inwestycji tworzy miejsce o największym natężeniu ruchu samochodowego w Krakowie, skupiając ruch z Podgórza i z Ronda Grunwaldzkiego a wcześniej z Alei Trzech Wieszczów, spod Wawelu w kierunku południowym na Zakopiankę do autostrady A4.

Nieruchomość zabudowana zostanie nowoczesnym a jednocześnie wpasowanym w architekturę starego Podgórza obiektem handlowo- usługowym, którego powierzchnia użytkowa nie przekroczy 4000 m². Spółka przewiduje budowę obiektu pięciokondygnacyjnego z parterem o funkcji usługowo- handlowej oraz trzema kondygnacjami przeznaczonymi pod powierzchnie corporation-office o wysokim standardzie.

Na najwyższej kondygnacji przewidziany jest taras z pięknym widokiem na panoramę Krakowa. Szczególnie rekomendowany na elegancką restaurację z możliwością umieszczenia stolików na tarasie widokowym. Planowana jest również winda oraz własny parking, natomiast dla pieszych wygodne i bezpieczne przejście, bezpośrednio z ulicy ponieważ przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest przy Rondzie Matecznego przy zjeździe na ul.Kalwaryjską. Jest to duży węzeł komunikacyjny zarówno komunikacji miejskiej gdzie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe ale również rondo o największym natężeniu ruchu samochodowego w Krakowie. Krzyżują się tutaj kierunki ruchu z Podgórza i Ronda Grunwaldzkiego oraz od strony Zakopianki i Kamińskiego.

Planowana inwestycja znacząco wpłynie na wygląd infrastruktury przylegającej bezpośrednio do Ronda Matecznego a jej ciekawe rozwiązania architektoniczne znacząco podniosą atrakcyjność inwestycyjną tego miejsca.

Formularz kontaktowy