Bagrowa (Krakow)

inwestycja

Bagrowa

Kraków

O inwestycji

Nasza nowa inwestycja to zakup działki pod budowę budynku wielomieszkaniowego przy ul. Bagrowej w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części Krakowa.

Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie zalewu na Bagrach. W najbliższym otoczeniu znajduje się plaza, kąpielisko, ścieżki rowerowe, piesze alejki spacerowe, płace zabaw, boiska do gry w piłkę siatkowa oraz piłkę do kosza, tężnia solankowa, przystań dla łódek, skwery z food truckami.

Nasza inwestycja zlokalizowana jest w sercu pełnej infrastruktury niezbędnej dla funkcjonowania mieszkańców. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się przedszkola, żłobki, ośrodek zdrowia, sklepy w tym Lidl i Biedronka, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie sieć lokali gastronomicznych i wielu innych.

Największym atutem naszej nieruchomości jest doskonale rozwinięta komunikacja zarówno z centrum miasta jak i z obwodnica miasta Krakowa.
Obecnie jesteśmy na etapie procedowania projektu wielobranżowego celem uzyskania PnB.

Formularz kontaktowy

Gdańska 28 (Krynica Morska)

inwestycja

Gdańska 28

Krynica Morska

O inwestycji

W sercu Krynicy Morskiej w idyllicznym położeniu tuż przy Zalewie Wiślanym powstanie wyjątkowy kompleks trzech budynków składający się łącznie z 63 apartamentów o powierzchni od ok 28 do 50 m2, zlokalizowane na parterze, I oraz II piętrze.

Kameralne, butikowe osiedle, ogrodzone, monitorowane. Wyposażone w wideomofony, cichobieżne windy, elektryczne stacje do ładowania samochodów, stojaki na rowery. Całość inwestycji z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Każde z mieszkań posiadać będzie własny balkon lub taras. Miejsca postojowe znajdować się będą w podziemnej hali garażowej. Wszystkie lokale wyposażone będą duże w panoramiczne okna. Mieszkania zlokalizowane od strony południowej posiadać będą magiczny widok na Zalew.

 

Inwestycja z pełną infrastrukturą zewnętrzną:

– basen,
– strefa relaksu,
– grill
– plac zabaw,
– wewnętrzne alejki spacerowe,
– duża ilość zieleni,
– prywatne przejście bezpośrednio nad zalew

Formularz kontaktowy

Gdańska 1 (Krynica Morska – Przebrno)

inwestycja

Gdańska 1

Krynica Morska - Przebrno

O inwestycji

Krynica Morska - Przebrno

Krynica Morska – Przebrno

Formularz kontaktowy

Bodzów Kompleks Mieszkaniowy Marina (Kraków)

inwestycja

Bodzów Kompleks Mieszkaniowy Marina

Kraków

O inwestycji

Bodzów Kompleks Mieszkaniowy Marina

Bodzów Kompleks Mieszkaniowy Marina

Formularz kontaktowy

Hotel Indigo (Kraków)

inwestycja

Hotel Indigo

Kraków

O inwestycji

Krakow Hotel Indigo znajduje się w kamienicy przy ul. Stradomskiej - projekt przebudowy o funkcji zamieszkania zbiorowego z usługami na parterze.

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Krakowie dzielnicy Stare Miasto przy ul. Stradomskiej wschodnia część działki i przy ul. Św. Agnieszki-zachodnia część działki. Znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w odległości ok 1 000 m od Rynku Głównego, ok. 650 m od Wawelu i ok 550 m od zabytkowej dzielnicy Kazimierz w bliskości Plant.

Ulica Stradomska stanowi główny ciąg komunikacyjny w kierunku ul. Dietla w stronę Kazimierza, a z drugiej strony przez ul. Św. Gertrudy w kierunku tzw. pierwszej obwodnicy otaczającej Rynek wraz z Plantami. Pod względem lokalizacji usytuowanie nieruchomości jest bardzo atrakcyjne i korzystne w strukturze funkcjonalno-przestrzennej. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana również pod względem ruchu pieszych. Bliskość przystanków autobusowych, komunikacji miejskiej oraz połączenie przejść dla pieszych tworzy wymuszony ciąg do i przy nieruchomości.

Formularz kontaktowy

Zespół Pałacowy – Dworek Tarnowskich (Kraków)

inwestycja

Dworek Tarnowskich

Kraków

O inwestycji

„Dworek Tarnowskich” stanowiący kompleks pałacowy z częścią amfiteatru zlokalizowanego w centrum Krakowa przy ul. Szlak 71 o łącznej powierzchni użytkowej około 2060 m kw. wraz z projektem inwestycyjnym związanym z przebudową powierzchni nieruchomości, zmianą ich sposobu użytkowania.

Inwestycja to zakup zabytkowego budynku pałacowego z XVI w. zlokalizowanego w Krakowie, przy ulicy Szlak, Stare Miasto. Budynek pałacowy to dawny Dwór Montelupich, potocznie znany pod nazwą „Pałac Tarnowskich”. Pałac z otaczającym go ogrodem położony jest po północnej stronie krakowskiego Starego Miasta, nieopodal Bramy Floriańskiej i Barbakanu, na terenie historycznego układu urbanistycznego dzielnicy Kleparz.

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Krakowie, przy ulicy Szlak, Stare Miasto. Nieruchomość usytuowana w kwartale zabudowy śródmiejskiej, ograniczonym ulicami Szlak, Pędzichów, Św. Filipa, Warszawska. Otoczenie nieruchomości stanowi zwarta zabudowa śródmiejska w przeważającej części z początku XX w. Wzdłuż samej ulicy Szlak przeważającą zabudowę stanowią kamienice XX – wieczne. W bezpośrednim sąsiedztwie, po przeciwnej stronie ul. Szlak od strony północnej – znajdują się zabudowania Politechniki Krakowskiej, od strony południowej sąsiedztwo stanowi Park J. Kurka. Od strony wschodniej w bezpośrednim sąsiedztwie przy ul. Warszawskiej i planowanego przedłużenia Pawiej, znajduje się Galeria Krakowska oraz Krakowskie Centrum Komunikacyjnym z zabytkową halą dworca kolejowego Kraków Główny wraz z peronami i łączącymi je przejściami podziemnymi i nadziemnymi Regionalny Dworzec Autobusowy. Odległość działek od zabytkowego Rynku wynosi około 750 m w linii prostej. Od strony północnej w odległości ok. 200 przebiega Aleja Trzech Wieszczów pierwsza obwodnica centrum miasta, zapewniając dogodny dojazd do nieruchomości. Podstawowe zaplecze handlowo – usługowe w bezpośrednim sąsiedztwie. Na ulicy Szlak usytuowane niewielkie obiekty handlowo – usługowe w parterach kamienic.

W okresie okupacji hitlerowskiej w pałacu znajdował się sztab Hitlerjugend. Po II wojnie światowej budynek został odebrany zgromadzeniu zakonnemu a w 1950 roku stał się siedzibą Radia Kraków aż do 1998 roku. Od tego czasu budynek stał pusty i niszczał.

Ogromnie ciszymy się, że jesteśmy w posiadaniu historycznego obiektu, który dzięki nam ma szansę odzyskać swój dawny blask i pałacowy charakter a przede wszystkim możemy odratować jego dotychczasową historię, wpisując się jednocześnie i tworząc nową.

Spółka planuje już prace rewitalizacyjne zarówno obiektu jak i części parku, raz na zawsze pozbywając się obecnej, niezbyt ciekawej i nie pasującej do tak wspaniałego zabytku opinii.

Formularz kontaktowy