Skip to content

inwestycja

Hotel Indigo

Kraków

O inwestycji

Krakow Hotel Indigo znajduje się w kamienicy przy ul. Stradomskiej - projekt przebudowy o funkcji zamieszkania zbiorowego z usługami na parterze.

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Krakowie dzielnicy Stare Miasto przy ul. Stradomskiej wschodnia część działki i przy ul. Św. Agnieszki-zachodnia część działki. Znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w odległości ok 1 000 m od Rynku Głównego, ok. 650 m od Wawelu i ok 550 m od zabytkowej dzielnicy Kazimierz w bliskości Plant.

Ulica Stradomska stanowi główny ciąg komunikacyjny w kierunku ul. Dietla w stronę Kazimierza, a z drugiej strony przez ul. Św. Gertrudy w kierunku tzw. pierwszej obwodnicy otaczającej Rynek wraz z Plantami. Pod względem lokalizacji usytuowanie nieruchomości jest bardzo atrakcyjne i korzystne w strukturze funkcjonalno-przestrzennej. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana również pod względem ruchu pieszych. Bliskość przystanków autobusowych, komunikacji miejskiej oraz połączenie przejść dla pieszych tworzy wymuszony ciąg do i przy nieruchomości.

Formularz kontaktowy