Howell Grupa Inwestycyjna

Strategia i rozwój

Home »  Strategia i rozwój

Głównym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowe zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi oraz prowadzenie związanych z nimi inwestycji. Tworzymy doświadczony zespół osób od lat działający na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w komercjalizacji, modernizacji obiektów oraz sprzedaży nieruchomości. Profesjonalnie przygotowujemy transakcje wynajmu, kupna i sprzedaży powierzchni biurowych, magazynowych i handlowych.

Opracowujemy strategie komercjalizacji nieruchomości w celu maksymalizacji wartości oraz zwrotu inwestycji. Efektem czego jest stworzenie produktu inwestycyjnego generującego stabilny dochód.

Rozpoczynając proces inwestycyjny szczegółowo analizujemy możliwości i potencjał zarówno danej nieruchomości jak i lokalnego rynku dopasowując, już na wczesnym etapie projektowym tenant mix najemców do trendów rynkowych oraz preferencji konsumentów tak aby w krótkim czasie przełożyła się na realne zyski z danego obiektu i jednocześnie spowodowała wzrost jego wartości.

W ramach poszerzenia możliwości rozwojowych naszej firmy w 2015 roku utworzyliśmy Howell Fundusz Inwestycyjny Zamknięty aby aktywnie inwestować i wzmocnić swoją pozycję w sektorze nieruchomości. W swoich działaniach nie ograniczamy się do rynku lokalnego lecz aktywnie działamy w zasięgu całego kraju.

Nadal poszukujemy atrakcyjnych  komercyjnych nieruchomości na rynku ogólnopolskim, jak również jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z nowymi partnerami biznesowymi.