Howell Grupa Inwestycyjna

Lublin – obiekt handlowo- usługowy

Home »  Lublin »  Lublin – obiekt handlowo- usługowy

Lublin – obiekt handlowo- usługowy

Obiekt z funkcją usługowo- handlową położony w Lublinie przy ul. Nadstawnej 2, zrealizowany w ramach pierwszego etapu przedsięwzięcia deweloperskiego.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Lublinie przy ulicy Nadstawnej 2, Nadstawnej 4 i Nowy Plac Targowy. Zlokalizowana jest w samym centrum miasta u zbiegu ulic Nadstawnej i Nowy Plac Targowy w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego. Dalsze otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i usługowa oraz zabudowa Starego Miasta wraz z Zamkiem Lubelskim.

Nabyty obiekt o funkcji biurowej to dawna, historyczna siedziba PZU, monumentalna bryła budynku, namaszczona historią lat 50- tych bardzo mocno utrwalona w świadomości mieszkańców okazała się dużym wyzwaniem inwestycyjnym spółki. Obiekt, w ramach pierwszego zadania inwestycyjnego poddany został modernizacji i przebudowie. Zmieniła się jego dotychczasowa funkcja biurowa na funkcję obiektu handlowo- usługowego. Zniknęła również jego dawna, niepraktyczna, wyniosła konstrukcja fontu nieruchomości uzyskując w ten w sposób modernistyczny kształt oraz przede wszystkim dostosowując obiekt do aktualnych przepisów i możliwości dostępu dla osób niepełnosprawnych. Stworzono reprezentacyjny obiekt w centralnej części miasta z przeważającą funkcją handlowo- usługową parteru i pierwszego piętra oraz powierzchniami biurowymi na wyższych kondygnacjach.
Poniżej prezentujemy zdjęcia nieruchomości po modernizacji i rozbudowie:>