Howell Grupa Inwestycyjna

Kraków – projekt budowy obiektu biurowo- usługowego

Home »  Kraków »  Kraków – projekt budowy obiektu biurowo- usługowego

Kraków – projekt budowy obiektu biurowo- usługowego

Inwestycja związana z budową obiektu usługowo- biurowego, budową zjazdu, garażem, drogą wewnętrzną na działkach nr 526/26, 373/3 w Krakowie przy ul. Kamieńskiego/ Rondo Matecznego.
Przedmiotowa nieruchomość gruntowa położona jest w Krakowie przy ul. Kamieńskiego, usytuowana przy Rondzie Matecznego przy zjeździe w ulicę Kalwaryjską. Lokalizacja inwestycji tworzy miejsce o największym natężeniu ruchu samochodowego w Krakowie, skupiając ruch z Podgórza i z Ronda Grunwaldzkiego a wcześniej z Alei Trzech Wieszczów, spod Wawelu w kierunku południowym na Zakopiankę do autostrady A4.
Nieruchomość zabudowana zostanie nowoczesnym a jednocześnie wpasowanym w architekturę starego Podgórza obiektem handlowo- usługowym, którego powierzchnia użytkowa nie przekroczy 4000 m². Spółka przewiduje budowę obiektu pięciokondygnacyjnego z parterem o funkcji usługowo- handlowej oraz trzema kondygnacjami przeznaczonymi pod powierzchnie corporation- office o wysokim standardzie.
Na najwyższej kondygnacji przewidziany jest taras z pięknym widokiem na panoramę Krakowa. Szczególnie rekomendowany na elegancką restaurację z możliwością umieszczenia stolików na tarasie widokowym. Planowana jest również winda oraz własny parking , natomiast dla pieszych wygodne i bezpieczne przejście , bezpośrednio z ulicy ponieważ przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest przy Rondzie Matecznego przy zjeździe na ul.Kalwaryjską. Jest to duży węzeł komunikacyjny zarówno komunikacji miejskiej gdzie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe ale również rondo o największym natężeniu ruchu samochodowego w Krakowie. Krzyżują się tutaj kierunki ruchu z Podgórza i Ronda Grunwaldzkiego oraz od strony Zakopianki i Kamińskiego. Planowana inwestycja znacząco wpłynie na wygląd infrastruktury przylegającej bezpośrednio do Ronda Matecznego a jej ciekawe rozwiązania architektoniczne znacząco podniosą atrakcyjność inwestycyjną tego miejsca.
Poniżej przedstawiamy wizualizację budynku w Krakowie przy ul. Zamoyskiego: