Howell Grupa Inwestycyjna

Kraków- obiekt producyjno- magazynowy

Home »  Kraków »  Kraków- obiekt producyjno- magazynowy

Kraków- obiekt producyjno- magazynowy

Kompleks czterech obiektów magazynowo- produkcyjnych w Krakowie przy ul. Gromadzkiej 46

Opisywana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Podgórze, przy ul. Gromadzkiej, około 4,5 km od Rynku Głównego. Obszar nieruchomości ma charakter handlu hurtowego, składów budowlanych i przemysłowych. Od strony północnej przebiega dwupasmowa ulica Lipska. Sąsiedztwo stanowi zabudowa przemysłowo-usługowa. Nieruchomość położona przy nowo powstałej trasie–przedłużeniu  ulicy Klimeckiego w stronę ulicy Christo Botewa i wyjazdu na odcinek obwodnicy wschodniej Krakowa.

Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 22.001 m2.  Nieruchomość położona na terenach zabudowy przemysłowej, najbliższe sąsiedztwo to zakłady produkcyjne i magazynowe.

Budynek posiada funkcję magazynowo- usługową z pomieszczeniami administracji w części C. Obiekt wyposażony jest w następujące instalacje:
– ogrzewanie z własnej kotłowni
– wodociągowa miejska
– kanalizacja miejska
– energia elektryczna, siła
– na terenie nieruchomości znajduje się stacja Transformatorowa
6 wind towarowych obsługujących magazyny
rampa rozładunkowa
utwardzony teren

Obiekt posiada pełne zaplecze logistyczne, przed magazynami części B znajduje się rampa rozładunkowa. Teren i wjazd na nieruchomość jest utwardzony z możliwością wjazdu i manewrów samochodów typu TIR. Wjazd na nieruchomość oraz cały teren jest pod stałym monitoringiem
z obsługą portierni.