Howell Grupa Inwestycyjna

Kraków – obiekt magazynowo- administracyjny

Home »  Kraków »  Kraków – obiekt magazynowo- administracyjny

Kraków – obiekt magazynowo- administracyjny

Obiekt produkcyjny z funkcją logistyczno- magazynową z nowoczesnym zapleczem  administracyjnym o łącznej powierzchni użytkowej 2.200 m oraz terenem zewnętrznym 10.480 m

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze usługowo- przemysłowym. Dla tego obszaru brak jest aktualnie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Nowa Huta, w północnej części Krakowa. Położona jest w bliskości ciągu komunikacyjnego ul. Kocmyrzowskiej i drogi krajowej nr 776 z kierunkiem na Proszowice. W niedalekiej odległości znajduje się również główny ciąg komunikacyjny drogi krajowej nr 79 relacji Warszawa – Sandomierz – Kraków.  Dojazd do nieruchomości odbywa się od strony południowej bezpośrednio z ulicy Łowińskiego bez ograniczenia.
Otoczenie nieruchomości stanowi podobna zabudowa z funkcją komercyjną: biurowo-usługowa, produkcyjna i magazynowa.
Teren zabudowany został obiektem produkcyjnym z funkcją logistyczno- magazynową z nowoczesnym zapleczem administracyjnym. Nieruchomość składa się z działek nr 392/1 i 161/8 o łącznej powierzchni 10.480 m2.
Obiekt przystosowano do prowadzenia działalności magazynowej oferując przyszłym klientom dogodne rozwiązania logistyczne w postaci dużego dźwigu towarowego, rampy rozładunkowej, zagospodarowania terenu z możliwością manewru dla samochodów dostawczych w tym typu TIR z częścią administracyjną w nowoczesnej aranżacji, rozbudowanym systemem teleinformatycznym oraz zewnętrznym zbiornikiem paliwowym. Atrakcyjność tej lokalizacji charakteryzuje przede wszystkim łatwość dostępu do dróg krajowych.